Až 20% sleva na notebooky: v hlavní roli ISIC a Hewlett-Packard
poweredbyexperts

Až 20% sleva na notebooky: v hlavní roli ISIC a Hewlett-Packard

Říká se, že kdo hledá, ten najde. Zejména studenti, kteří prahnou po novém notebooku, tabletu a jiné IT technice, už dále hledat nemusí. Stačí se jen na www.hpmarket.cz/isic přihlásit přes vaše identifikační údaje a už vám nic nebrání ve výhodnějším nákupu. Vyberte si třeba...

Výkonný ultrabook HP Envy 6

Necelé dva centimetry tloušťky, hliníkové šasi a velice výkonný procesor Intel® Core™ i7-3517U dělají z notebooku HP Envy 6 snadnou přenosnou, a přesto velice výkonnou mašinu pro střih videa nebo hraní her. Audiosystém v režii populární značky BeatsAudio zase zajistí skvělou atmosféru při filmech nebo improvizované práci s hudbou. Zkrátka ve všech směrech velice našlapaný stroj s perfektním poměrem cena/výkon.

Foto: Studenta

HP Pavilion 15-b155sc Sleekbook

Tento notebookem je živoucím důkazem, že kvalita nemusí vždy stát desetitisíce (slevu nepočítaje). Pokud víte, že nevyužijete všechny výhody Envy 6, vaším novým kamarádem do deště se může stát právě tento patnáctipalcový krasavec - HP Pavilion 15. Lukáš Vaculík ani Sagvan Tofi to sice není, ale i tak spolupráce s ním přináší samou radost. Za cenu obyčejného notebooku získáte kousek, který potěší oko ultrabookovou imagí, dvoujádrovým srdcem i5 generace Ivy Bridge nebo patnáctipalcovým HD displejem s úhlopříčkou patnáct palců.

Foto: Studenta

HP EliteBook Folio 9470m Ultrabook

Závěrem zabrousíme do notebooků z kategorie vyšší dívčí. Elita, která natrhne zadek těm nejvýkonnějším korporátním i běžným počítačů. Seznamte se s HP EliteBook Folio, nejvyšší řadou notebooků od Hewlett-Packard. Pokud vám brigáda v létě opravdu dobře nesla (přeci jen se bavíme o králi mezi ultrabooky), s EliteBook Folio rozhodně nešlápnete vedle. Vše co byste od něj čekali, máte k dispozici. Neuvěřitelnou výdrží na baterii vše začíná, extrémně výkonným procesorem a 4 GB operační paměti pokračuje. Třešničkou na tomto hliníkovém dortu je pak exkluzivní design.

Foto: Studenta

A takhle bychom mohli pokračovat ještě dlouho a dlouho. Snazší ale bude, když se sami podíváte na www.hpmarket.cz/isic a vyberete si ten, který vám sedne nejlépe.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější