"Muselo mě srazit auto, abych začal brát život vážně," říká manažer a bývalý pankáč Tomáš
poweredbyexperts

"Muselo mě srazit auto, abych začal brát život vážně," říká manažer a bývalý pankáč Tomáš

 „I když jsem často věci dotáhl daleko, většinou jsem je nedodělal úplně. Potřeboval jsem motivovat, chyběla mi profesionální opora za zády. Obojí jsem nakonec našel v Partners.“

Bavič, sportovec, lamač dívčích srdcí, frontman punkové kapely, tím vším byl Tomáš Gross před osudným dnem, kdy ho těsně před maturitou na přechodu porazila dodávka. Dnes sám o sobě říká, že ho muselo srazit auto, aby se mu rozsvítilo a život začal brát vážně.

Díky štěstí v neštěstí se Tomáš uzdravil a začal denně dojíždět vlakem z Náchoda do Hradce Králové s představou, že mu vysoká škola pomůže zajistit společenskou pozici. Do vzorného studenta měl ovšem daleko. Chodil na brigády, psal na web o muzice, v hokeji byl ve výběru na mistrovství světa, ve fotbale dostal nabídku angažmá v Mladé Boleslavi. Vždy mu ale nakonec něco překazilo plány.

„Až Partners mi naprogramovalo hlavu správným směrem. Chcete být manažer? Sestavte tým. Chcete dokázat něco velkého? Je to na vás,“ tvrdí Tomáš. A sám to potvrzuje tím, co dělá.

„Přemýšleli jsme s kolegy, zda je možnost jít ještě někam dál, vymyslet něco nového, originálního. A napadl nás finanční dům, kde se budou nabízet služby v nejvyšší kvalitě a potkávat inteligentní a úspěšní lidé s drivem,“ představuje Tomáš, nyní už ředitel Partners, své plány. Odvaha a dobré nápady Tomášovi a jeho spolupracovníkům rozhodně nechybí. Takoví lidé mají v Partners dveře otevřené. Udělej krok i ty a staň se úspěšným podnikatelem! Více na udelejkrok.cz

Proč rozjet kariéru s Partners?

Úspěch závisí jen na tobě.

Začít podnikat s Partners je snadné. Nepotřebuješ velké peníze do začátku, stačí jedno rozhodnutí. Můžeš se stát úspěšným podnikatelem.

Rozhoduj, jak naložíš se svým časem.

S námi máš jedinečnou možnost si sám poskládat čas mezi rodinu, přátele a práci.

Rozhoduješ sám o sobě.

Příležitost pracovat v perspektivním oboru.

Počet klientů využívajících naše služby neustále narůstá. Využij toho.

Velká řada benefitů.

Finanční příspěvky, flotila firemních vozů, akciový program, atraktivní dovolené, výhodné

tarify mobilního operátora a další. Máš zájem?

Možnost neustálého osobního rozvoje.

Díky našemu systému vzdělávání, sdílení know-how a zkušeností, máš možnost být

neustále vpředu. Chceme v týmu kvalitní osobnosti, které se zlepšují s námi.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější