Otevřete si dveře k vysněné práci! Přijďte na Profesia Days 2015
poweredbyexperts

Otevřete si dveře k vysněné práci! Přijďte na Profesia Days 2015

Absolvovali jste vysokou školu a hledáte firmu, ve které zazáříte? Nebo v rámci studia uvažujete o přivýdělku a získání nových zkušeností? Pak byste neměli promeškat veletrh práce Profesia Days 2015.

Veletrh Profesia Days 2015, který se bude konat na výstavišti PVA EXPO v Praze v Letňanech, nabízí spoustu pracovních příležitostí, kde můžete uplatnit své nadání, ochotu pracovat nebo zápal pro nové věci. Navíc, jak sami poznáte, pokud na veletrh 21. – 22. října dorazíte, nejedná se jen o prezentaci společností, od kterých dostanete  spoustu reklamních letáčků. Čeká na vás bohatý program. Můžete se těšit na kariérní poradenství, desítky workshopů a přednášek, které vám sdělí, jak zvýšit svou šanci pro získání konkrétní práce. A co víc, máte možnost si popovídat přímo se zástupci předních společností, které nabízejí volná pracovní místa.

„Jsme moc rádi, že loňský ročník veletrhu Profesia Days slavil mezi firmami i uchazeči velký úspěch a můžeme jej letos zopakovat a ještě vylepšit a rozšířit,” uvádí Zuzana Lincová, Country Manager Profesia pro Českou republiku.

Foto: Studenta

„Pátý ročník našeho veletrhu práce bude opět hostit více jak 100 firem a oproti loňsku nově nabízíme rozšířenou poradenskou zónu. Posilujeme stále naši sekci přednášek a workshopů, takže se uchazeči budou moci seznámit nejenom s aktuální nabídkou práce, ale také získat nové vědomosti a otestovat svoje znalosti,” doplňuje Zuzana Lincová.

Rozhodně tedy bude z čeho vybírat. Nezapomeňte přijít vhodně oblečení, dobrý první dojem je základ, a rovnou s sebou přinést i životopis. Nikdy nevíte, která společnost by vám mohla přirůst k srdci.

Veškeré aktuální info můžete sledovat na facebookové stránce zde nebo na oficiálním webu www.profesiadays.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější