Slečny, zbystřete! Máme pro vás skvělou brigádu
poweredbyexperts

Slečny, zbystřete! Máme pro vás skvělou brigádu

Dobře placená brigáda, díky které během studia získáš dost peněz na všechny párty, cestování a důstojnější jídlo, než se podává v menze, se neshání snadno. Aby ti navíc dala i cennou praxi, s níž si nebudeš váhat vylepšit životopis, to už je fakt malý zázrak. Představ si, že jsi na pohovoru a někdo se tě zeptá na tvoje přednosti. Je nám jasné, že ten seznam je hodně dlouhý, ale jak vysoko bys dala slova přátelská, společenská a asertivní? Někam na horní příčky, nebo snad úplně na vrchol? Pokud ano, čti dál. 

Agentura Smile Promotion hledá ty nejlepší současné i budoucí hostesky. Takové, jejichž zapojení dodá reklamě jakékoliv značky šarm a šmrnc. Takové, které si s úsměvem poradí ve všech situacích. Takové, jimž můžou svěřit svou propagaci i největší hráči na trhu.

Přihlas se o prestižní práci

Využij tuto šanci zúročit svoje klady a staň se tou nejlepší. Staň se Hosteskou roku. Zaregistruj se ještě dnes na jeden z castingů a přijď nám ukázat své schopnosti. Plavky můžeš nechat doma, žádná promenáda nebude. Místo toho si spolu zkusíme pár scénářů podle skutečných situací.

Pak postoupíš s dalšími jedenácti hosteskami do finále, kde se vyhlásí vítězky několika kategorií. Při troše štěstí tak odjedeš novým autem či karavanem, odneseš si nový mobil nebo nové hodinky a další věcné ceny. Co je ale důležitější, dostaneš exkluzivní smlouvu na práci na nejzajímavějších projektech agentury Smile Promotion a budeš se pyšnit titulem Hosteska roku.

V této usměvavé agentuře budeš spolupracovat na propagaci velkých značek, podíváš se na zajímavá místa a poznáš ještě zajímavější lidi. Prostě zažiješ perfektní začátek pracovního života.

Kapacita castingů je omezená, proto se přihlas hned teď!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější