Prověř své historické znalosti a soutěž o půl milionu korun!

Prověř své historické znalosti a soutěž o půl milionu korun!

Na internetu se objevil velice zajímavý projekt s názvem Česká pokladnice. Jedná se o zážitkovou soutěž s tématem české historie, díky které poznáte zábavnou formou jak naši minulost, tak i kouty naší země. Ale nebojte se, není to jen nějaká kratochvíle pro vousaté staříky ponořené do knih o historii. Naopak, na své si přijdou především aktivní a soutěživí lidé, milovníci hlavolamů a rébusů a zejména lidé s logickým uvažováním, kteří to umí s internetem. 

Obsahem soutěže totiž je 30 velmi propracovaných hádanek plné indicií, které vždy odkazují na nějakou osobnost z českých dějin, významnou událost a historicky důležité místo. Přestože se na první pohled mohou zdát některé hádanky příliš obecné, v každé z nich naleznete několik nápověd, kterých se můžete chytit při hledání správné odpovědi.

Soutěž Česká pokladnice je tedy ideálním a jedinečným spojením poznávání, zábavy, aktivní turistiky a v neposlední řadě i souboje o vysoké výhry. Celkem je připraveno 16 finančních odměn a ta nejvyšší je rovných 500.000 Kč. Chcete si zpestřit své výlety po krásách naší vlasti? Navštivte významná místa, na která dané hádanky odkazují a dejte tak svým výletům kouzlo hledání pokladů.

Celý projekt vypadá velmi profesionálně, jak po grafické stránce, tak i po stránce funkčnosti a smysluplnosti soutěže. Například ještě před registrací si můžete vyzkoušet několik hádanek nanečisto. Po spuštění ostré fáze projektu bude možno vyřešit až 7 otázek týdně, takže se nejedná o nějakou malou jednorázovku, ale o zábavu na celé letní prázdniny.

Soutěž odstartuje první prázdninový den – 1.7.2015, ovšem možnost registrace je jen v průběhu června, takže pokud se chcete zúčastnit tohoto unikátního projektu, který tu ještě nebyl, pak máte právě nyní jedinečnou příležitost. Více informací o soutěži naleznete přímo na webu České pokladnice.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější