reklama
 
Soutěž krátkometrážních filmů „Můj příběh v minutě“ startuje svůj první ročník.

Soutěž krátkometrážních filmů „Můj příběh v minutě“ startuje svůj první ročník.

Krátkometrážní filmová soutěž Můj příběh v minutě dnes pod patronátem režiséra Jakuba Koháka a společnosti HTC odstartovala svůj první ročník. Projekt je určen kreativcům, filmovým nadšencům a všem, kdo mají dobrý nápad nebo příběh.
reklama

Zúčastnit se může kdokoli z České nebo Slovenské republiky, kdo přihlásí svůj krátký film s maximální stopáží jedna minuta. Vyhlášeny jsou tři kategorie – Můj život v minutě, Moje škola v minutě a Volná tvorba.

Odborná porota v čele s Jakubem Kohákem a zakladatelem portálu ČSFD.cz, Martinem Pomothym, vybere v každé kategorii jedno vítězné video včetně výherce ceny Grand Prix. Současně bude vyhlášena divácká cena, kterou si odnese nejoblíbenější video na YouTube kanálu projektu.

Soutěž probíhá do 16. 12. 2012 a hraje se celkem o 4 telefony HTC One X + a Grand Prix cenu 15 000 Kč.

Foto: Studenta

Soutěže se může zúčastnit opravdu každý. Projekt neklade žádné speciální požadavky na formu nebo technické zpracování příběhů. Dnes si takové minutové video nebo animaci dokáže vyrobit opravdu každý během deseti minut například s pomocí běžných aplikací na úpravu videa v mobilním telefonu. Stejně tak má každý v počítači základní program typu Movie Maker, díky kterému snadno sestříhá své fotky nebo videa do potřebné formy,“ říká Jakub Kohák, filmový a reklamní režisér a hlavní porotce.

Veškeré podrobnosti o soutěži najdete na www.mujpribehvminute.cz. Mediálními partnery soutěže jsou ČSFD.cz a SmartMania.cz.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější