SUIT UP Party: Mezinárodní den obleků, který musíte oslavit jako první!

SUIT UP Party: Mezinárodní den obleků, který musíte oslavit jako první!

Rok utekl jako voda a milovníci elegantních obleků a dámských koktejlek se dočkají další jedinečné události. Ve středu 12. října 2011 se bude v pražské Retro Music Hall konat zahajovací párty Mezinárodního dne obleků (International SUIT UP Day).

Ačkoliv u nás Mezinárodní den obleků (=MDO) není tolik známý, díky příznivcům americké situační komedie – Jak jsem poznal Vaši matku (How I Met Your Mother) – se dostává 13. říjen stále více do povědomí mladé generace.  Právě oblíbený americký seriál je námětem a předlohou pro párty, která nese název Legendary SUIT UP Party: CHALLENGE ACCEPTED.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Hlavním protagonistou How I Met Your Mother je sukničkář Barney Stinson, kterého za posledních 6 řad amerického sitcomu nebylo možné vidět jinak než v obleku. „To je i důvod, proč jsme pro oslavu Mezinárodního dne obleků zvolili jako předlohu právě HIMYM. Barney Stinson kromě řady balicích hlášek, atraktivních slečen a vytříbeného humoru, symbolizuje oblek samotný a hlavně legendární heslo SUIT UP,“ vysvětluje překladatel a administrátor webu himym.cz známý pod přezdívkou Jingspiral.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Pro návštěvníky Suit Up Party jsou nachystány luxusní prostory oblíbeného pražského klubu Retro Music Hall, kde se pořádají nejdivočejší mejdany v Praze. O kvalitní muziku se pak tradičně postará legendární duo DJ Pájis & Dj LeeMac. Hosté si budou moci vychutnat akční ceny drinků, několik soutěží o hodnotné ceny a hlavně spoustu taneční a oblekové zábavy. Více informací můžete získat na webu www.SuitUpParty.cz, kde mimo jiné najdete propagační klipy, fotky a videa z přechozích oblekových akcí, seznámíte se s připravovanou událostí, popř. si rovnou zařídíte rezervaci.

Cílem MDO je strávit celý 13. říjen ve společenském oděvu a oslavit tím tento významný den. „Smyslem této akce je, aby lidé přišli ve středu večer do Retra elegantně oblečeni, přivítali s námi příchod dalšího ryze oblekového dne a svůj oděv si pak ponechali na sobě i během celého čtvrtka,“ říká s úsměvem Jingspiral.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější