Tři důvody, proč letos nevynechat Bloody Sexy Halloweekend 6

Tři důvody, proč letos nevynechat Bloody Sexy Halloweekend 6

Jestli chcete letošní „Dušičky“ oslavit záživněji než chozením se svíčkou po hřbitovech, pokusíme se vás hned natřikrát přesvědčit, proč letos v listopadu nesmíte chybět v pražském SaSaZu. „Největší, nejsexy a nejžhavější party u nás“ už je totiž za dveřmi… Připravte si kostýmy!

Důvod č. 1: Být na téhle party chce každý

Tahle akce letos oslaví už svoje šesté narozeniny. Hned od svého vzniku ale měla úspěch, o kterém by si většina večírků u nás mohla nechat jenom zdát. „Už napoprvé, v roce 2009, měla velký ohlas. Zažili jsme nával 3 000 lidí, kteří se do SaSaZu doslova dobývali a bylo to skoro nebezpečné. Nakonec se ale vše zvládlo,“ popisuje začátky pořadatel akce Šimon Pavúk. Řešení tak bylo brzy nasnadě: „Od roku 2011 jsme přidali den navíc, a tak se z Halloweenu stal celý Halloweekend. Celková kapacita akce se tak rozšířila na 5 000 účastníků!“ Přijít tak můžete buď na jeden den, anebo v SaSaZu propařit celý víkend.

Důvod č. 2: Zažijete přehlídku neuvěřitelných kostýmů

Co se dress codu týče, fantazii se na téhle party meze rozhodně nekladou. Kdy jindy můžete přijít do klubu převlečení za zombie nebo upíra, stejně jako za sexy sestřičku? „Lidi si na kostýmech dávají opravdu záležet a právě díky svým maskám se pak nebojí odvázat,“ láká na akci Šimon. „Asi nejvtipnější byl člověk převlečený za toaletu, což rozhodně vyžaduje hodně úsilí,“ dodává s úsměvem. Jestli se chcete inspirovat, stačí se podívat na fotky z minulých ročníků. Navíc na vás stejně jako každý rok čeká slavná soutěž o nejlepší kostým – první bere dvacet tisíc v hotovosti na ruku a pro další jsou připravené ceny za dalších padesát!

Důvod č. 3: Lidé z celého světa a nabitý program

Tahle party rozhodně nemá lokální charakter – sjíždějí se na ni mladí nadšenci i DJs z celého světa, kde má Halloween mnohem větší popularitu. „Akce se účastní hodně expatů žijících v Praze i zahraničních studentů. Ti většinou zažili podobné party v zahraničí, a tak se rozhodně nebojí odvázat,“ říká Pavúk. I v pražských Holešovicích si tak jednou můžete připadat jako na té nejnašláplejší party na Ibize. Kromě toho na vás čeká několik originálních show, pravé halloweenské dekorace a pestrý výběr party music! Letos se za DJ pultem představí třeba portugalské duo se stylovým názvem FUNKyou2, italský DJ Josh či domácí přeborník Rockstar. Teď už nezbývá než koupit lupeny, připravit kostýmy a na začátku listopadu PARTY HARD! :)

Co to je: Bloody Sexy Halloweekend 6 – největší, nejsexy a nejžhavější Halloween party v České republice

Kdy to bude: pátek 31. října + sobota 1. listopadu 2014

Kde to bude: pražský klub SaSaZu, Holešovice

Kde sehnat lupeny: Ticketpro.cz

Kolik to stojí: 249,- základní vstupenka / 599,-  (VIP vstupenka) na den a 449,- základní / 1099,- (VIP) na 2 dny

více info na www.bloodysexy.cz

Text: Mariana Kopecká

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější