iKariéra
Komerční článek

Získej práci, aniž bys vyšel ze školy

Kde jinde nasbírat inspiraci k nastartování své hvězdné kariéry, než na kariérním veletrhu, kde se setkáš se zástupci firem a načerpáš další inspiraci! Zkus to třeba na dalším ročníku veletrhu iKariéra, který se uskuteční příští úterý a středu 27. a 28. března 2017 v dejvickém kampusu ČVUT v Praze. Akce nabídne návštěvníkům přehled o pracovních nabídkách vhodných pro studenty nejen technických oborů. Vybírat si budeš z celkem 196 firem. To, že se nejedná o béčkovou akci dokazuje třeba účast Porsche Engineering nebo to, že akci navštíví tisíce lidí.

Veletrh neposkytuje pouze informace o firmách, ale také obecně pomoc v počátcích kariéry. Organizátoři z řad studentské organizace IAESTE připravili veletržní appku nebo klasickou tištěnou brožuru, díky nímž se dozvíš, co dané firmy nabízí a taky si s nimi ušetříš orientaci. Čím více se připravíš předem, tím více času budeš moci trávit ve funzóně a chilloutu. Určo si s sebou vem CVčko. Zvlášť tehdy, pokud hledáš job nebo jej chceš vyšperkovat.  V kariérním koutku si můžeš nechat zkonzultovat svůj životopis a pořídit si na něj profi fotku.

Foto: externí

Mimo jiné budou po celý den probíhat zajímavé přednášky vystavujících firem, kde si budeš moci poslechnout jaké kariérní příležitosti nabízejí, či se dozvědět o nových technologických vychytávkách z praxe. Na přednášky firem v úterý naváže přednáška na téma Emancipace v práci, ve středu to bude přednáška na téma Vyjednávání v pracovním prostředí. Pokud je to stále málo, tak nezbývá než doplnit, že se můžeš zúčastnit soutěže o hodnotné ceny, které darovali vystavovatelé.

Veletrh totiž opravdu umožňuje nastartovat kariéru přímo ve škole. Prostory školy zkrátka nabídnou rozmanitý a netradiční program. Jako studenti jeho návštěvou nemáte co ztratit, naopak máte možnost vykročit směrem k úspěšné kariéře.

Další info a mnohem víc najdeš na webu iKariéra.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Přidej se na facebooku! 

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější