Je tu další iKariéra! Tentokrát se uvidíme na půdě VŠCHT

Je tu další iKariéra! Tentokrát se uvidíme na půdě VŠCHT

Navštivte 10. 4. každoroční veletrh pracovních příležitostí iKariéra na VŠCHT, který vám zaručí bezprostřední kontakt s vašimi možnými zaměstnavateli přímo na půdě školy! Účastní se řada špičkových firem z potravinářských, farmaceutických a chemických oborů od ADM po Zentivu.

Se zástupci společností si můžete vyjasnit vzájemné představy během rozhovoru u veletržního stánku, kde se kromě aktuální nabídky volných pozic dozvíte řadu zajímavostí z pracovního života ve firmě a také to, na které znalosti a dovednosti je kladen největší důraz a co určitě nezapomenou zmínit v životopise. Doporučujeme navštívit i firemní prezentace plné informací nejen o kariéře, náplně práce různých pozic, ale i o historii a hlavně budoucnosti společnosti.

Novinkou jsou poučné workshopy vedené zástupci firem a profesionálními lektory, na kterých se dozvíte řadu užitečných znalostí, například jak získat sebevědomí a nebát se seznamovat se svým okolím a zejména s opačným pohlavím.

Dobrá fotka dělá dojem!

Na veletrhu iKariéra najdete i stánek kariérního portálu UNIjobs.cz. Můžete se zde nechat vyfotit od profesionálního fotografa zdarma a fotografii použít například do životopisu. O úpravu vašeho vzhledu se na místě postará vizážistka.

Veletrh je skvělá příležitost jak pro současné, tak pro budoucí absolventy hledající stálé pracovní pozice, a také pro studenty nižších ročníku, kteří májí zájem o brigádu či praxi v oboru. Dozvíte se, které obory se rozvíjí a které naopak stagnují. Navíc pokud máte již konkrétní firmu vyhlídnutou, tak opakovaný kontakt s personalisty vám může jedině pomoci.

Každý z návštěvníků obdrží veletržní tašku obsahující firemní nabídky, průvodce veletrhem s návodem ,,Jak psát životopis?" a dalšími radami pro absolventy a katalog pracovních příležitostí iKariéra pro celou Českou republiku. Detaily sledujte nawww.facebook.com/vscht.iaeste.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější