Zůstáváte v létě doma? Sportujte s VŠ Ligou!

Zůstáváte v létě doma? Sportujte s VŠ Ligou!

Hrajete squash, badminton, beach volejbal nebo tenis? Vaši obvyklí spoluhráči nemají čas nebo odjíždějí na prázdniny pryč, zatímco vy musíte zůstat doma a pracovat? Nové spoluhráče nejdete ve VŠ LIZE, vysokoškolské amatérské lize.

Můžete si přijít zahrát na některý z turnajů, zlepšit své dovednosti na tréninkovém kempu nebo se zapojit do letní ligy, která potrvá od června do září. Poprvé se totiž bude hrát bez přestávky celý rok, soutěže budou pokračovat i přes prázdniny. Organizátoři tak vycházejí vstříc těm studentům, kteří přes léto zůstávají v ČR a nemají s kým vyrazit za sportem.

Foto: Studenta

Letos se připravují akce a letní ligy v Praze, Brně a Plzni. Své síly budete moci s ostatními hráči změřit ve squashi, badmintonu, beach volejbalu a nově i v tenise. Prvního června totiž odstartuje tenisová liga, která nabídne studentům to, na co jsou už zvyklí z ligy squashe a badmintonu. Čtyři zápasy měsíčně, rozmanité soupeře a herní styly, levnější kurty, výkonnostní žebříček a na závěr Letní ligy ceny pro nejlepší hráče a hráčky. Pokud se chcete ligy zúčasnit, stačí se zaregistrovat na webu a poslat startovné 500 Kč na celou sezónu.

VŠ LIGA vznikla v roce 2007 pro squashisty v Praze, o rok později následovalo rozšíření do Brna a Plzně. Loni na podzim squashisty doplnili badmintonisti a beachvolejbalisti.

Pokud zrovna nejste z výše vyjmenovaných měst, těšte se na říjen. VŠ LIGA se rozroste do dalších vysokoškolských měst. Prvními na řadě jsou Ostrava, Olomouc, Pardubice a Liberec. Pokud se stejným tempem bude rozrůstat i nadále, od příštího roku si budete moci zahrát s vysokoškoláky úplně všude. Tak hodně štěstí ve hře!

Jakub Hojer, VŠ LIGA

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější