Eric Prydz přiveze do Prahy nadupaný festival

Eric Prydz přiveze do Prahy nadupaný festival

Hvězda největšího formátu, švédský DJ a producent Eric Prydz, vystoupí v sobotu 20.července v Čechách. V pražské Incheba Aréně proběhne festival, který nejenže ponese Prydzovo jméno coby hlavního účinkujícího umělce, ale slavný hudebník se na něm bude aktivně podílet také jako dramaturg. 

Autor skladby „Pjanoo“, jednoho z nejúspěšnějších hitů elektronické taneční scény vůbec, vyráží letos z domovské Ameriky do Evropy pouze na necelé dva měsíce, aby zde odehrál vystoupení na věhlasných festivalech jako Tomorrowland, Exit Festival a Creamfields UK a na vyhlášené Ibize. „Eric Prydz si akce pečlivě vybírá, proto jsme nadšení, že do svého kalendáře zařadil i Čechy. Tím spíš, že u nás hrál naposled před čtyřmi lety a podle slov jeho managementu se tu zase několik dalších let neukáže,“ říká promotér Petr Dzingel, který Prydze do Čech přiváží.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Vzácný host přistupuje ke své show v Čechách pečlivě. To znamená, že nejenže odehraje svůj vytříbený, minimálně dvouhodinový set, ale stal se také patronem celé akce. „Zaštiťuje dramaturgii festivalu – konzultujeme spolu kompletní line up, ať už jeho žánrové zaměření, tak výběr konkrétních DJů. Do Čech s sebou Prydz přiveze vlastní technickou crew, která se postará o vizuální stránku večera,“ dodává Petr Dzingel.

Lístky za zvýhodněnou cenu bude možné zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal. V červenci stojí 649 Kč a na místě potom 800 Kč (ceny jsou včetně DPH, v případě zakoupení vstupenky u společnosti Ticketportal je nutné k ceně připočítat manipulační poplatek prodejce ve výši 5% z dané ceny).

Pro místo konání byla z výše uvedených důvodů vybrána Incheba Arena v Praze, která dá vyniknout vizuální, ale i hudební stránce celé show. Organizátoři se k této možnosti přiklonili i s ohledem na letošní velmi nepředvídatelné počasí. Hala tak zajistí bezpečný prostor pro několik tisíc účastníků a to i v případě vysokých teplot (kryogenní technika zajistí v jejich případě ochlazení uvnitř haly).

Vystoupí:

ERIC PRYDZ/Sweden & USA, Gregor Tresher Live/Germany, Jeremy Olander/Sweden, Henrik B /Sweden, Tomáš Haverlík/Slovakia, Lucca/Czech ...

www.ericprydz.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější