Hledá se nejlepší kolej 2015. Hlasování začíná právě teď

Hledá se nejlepší kolej 2015. Hlasování začíná právě teď

Hlasování v pátém ročníku soutěže Excelent Kolej roku 2015 startuje dnes, ve středu 4. března. Ukaž se spolubydlícími, že je zrovna vaše kolej naprosto bezkonkurenční, a vyhrajte titul nejlepší koleje v tomto roce. 

Loni nasbíralo 129 kolejí z České republiky dohromady přes 25 000 hlasů. Vyhrály koleje Harcov Technické univerzity v Liberci. Obhájí titul i letos? Na vítěznou kolej přijede v květnu hlavní cena: 8000 piv Excelent a 1500 snack balíčků od Mondelēz. Hlasuj, protože hlavní cena může dorazit kamkoliv, třeba právě k vám.

HLASUJ TADY

Foto: Studenta

Další ročník oblíbené studentské soutěže pořádané magazínem Studenta.cz přináší hned několik novinek. Hlavní cenu může letos opět vyhrát jen jediná nejlepší kolej. Nově jsme ale upravili filtrování kolejí i podle jejich kapacity, takže se můžete podívat, jak si vaše kolej stojí i mezi stejně velkými kolejemi.

Kolejní pařmen:

Trpí tvá školní docházka vinou propařených nocí? Hledáme největšího kolejního pařmena nebo pařmenku! Poznáváš se? Přihlas se a vyhraj NVIDIA® SHIELD™ Tablet WiFi 16GB & ovladač NVIDIA® SHIELD™ Wireless Controller. Vyhrává ten nejpopulárnější soutěžící. A aby hlasující nepřišli zkrátka, druhý herní tablet a ovladač věnujeme jednomu vylosovanému šťastlivci, který dal svůj hlas největšímu pařmenovi tohoto roku.

Pařmen

Kolejní pokoj:

Má tvůj pokoj šanci být tím nejlepším kolejním pokojem tohoto roku? Neváhej, pochlub se jím a vyhraj dárkový balíček bruno banani v hodnotě 5 000,- Kč. Nahraj fotky svého pokoje, sdílej ho mezi svými kamarády do 19. 4. 2015 a sbírej lajky. Deset pokojů s nejvíce lajky potom postoupí do dalšího kola, kde je posoudí odborná porota. Zasednou v ní zástupci pořadatele, partnerů i studentů.

bruno banani

Foto: Studenta

Navíc se budeme víc pídit po tom, jak to na které koleji chodí. Proto zavádíme kvalitativní hodnocení kolejí, dotazník, ve kterém se budeme ptát, jak se ti na koleji bydlí, jaká tam vládnou pravidla nebo nakolik zábavný je tamější společenský život.

Unikátní a žádaná tour po českých kolejích vás nemine ani letos! Vybereme až čtyři koleje, na které zavítá moderátor Kazma s všetečnou kamerou. Přiveze s sebou menší kolejní svačinku a natočí video o tom, jak se na koleji opravdu žije.

Staň se ambasadorem a rozhodni o tom, jak úspěšná bude tvoje kolej

Jsi jedním z těch, kteří vědí, jak to na vaší koleji chodí? Chceš pomoct své koleji, aby se dostala do finále a získala 8000 piv Excelent a 1500 snack balíčků od Mondelēz? Přihlas se na pozici ambasadora. Propagační materiály ti zašleme. Za počet hlasů, výlep plakátů, natočení videa nebo nafocení kolejních pokojů budeš získávat body a ten nejúspěšnější ambasador se může těšit na speciální odměnu. Body budou férově rozpočítány podle velikosti koleje. Takže neváhej, i když nebydlíš na největší koleji v ČR.

Více informací najdeš na www.KolejRoku.cz/ambasadori. A pokud máš zájem, pošli e-mail na info@kolejroku.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější