Instagram - itsdougthepug

5 zvířat úspěšnějších na Instagramu než Leoš Mareš

Holt někdy se stačí roztomilý zvířecí obličej a kde jakej instagramovej profil má v počtu followerů smůlu. Kdo se drží na čele pomyslného žebříčku?

1. JiffPom - zvířecí jednička na Instagramu

Trpasličí psík plemene Pomeranian se stal zvířecím rekordnanem v počtu followerů - má jich více než Slovenskou obyvatel. Mimo pěstování svého Insta účtu se živil i jako herec ve videoklipu k písni od Katy Perry "Dark Horse" a rovněž i jako pokořitel Guinnessových rekordů v kategorii nejrychlejší běh na 10 metrů po zadních nohách a nejrychlejší běh na 5 metrů po předních tlapkách. Prostě úspěšný psík.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

2. Nala - z kočky z útulku hvězdou Instagramu

Nala na Instagramu sleduje pouhých 3,6 milionů lidí. Pravda, na JiffPoma to sice nemá, vlastně to nemá ani na Slovensko, ale i tak je rovněž držitelkou rekordu v Guinessově knize za nejvíce odběratelů na Instagramu v kategorii kočka.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

3. Dough the Pug - Král popkultury

Dough o sobě bez milosti tvrdí, že je králem popkultury. A není divu. To, že své zvířecí influencerování dělá dobře, dokazuje i jeho 3,4 milionů followerů. Mimo to, že o něm kolují meme legendy, dokáže i dobře pracovat s cílovou skupinou.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

4. Juniperfoxx - Domestikovaná liška, co dobyla ty internety

Je pravda, že lišku na ulici jen tak nepotkáme a na Instagramu ještě méně. Proto jsme ji zařadili i do tohoto výběru. Juniper se kromě správy svého účtu věnuje i psaním knihy, profesionálnímu modelingu, či designu triček. No uznejte, není roztomilá?

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

5. Tigi Kitty - Kazmova kočka dobíjí Instagram

Abychom nechodili jen po světě, i v Česku máme pár zvířecích celebrit. Jednou z nich je i Tiggy Kitty, kterou do útrob Instagramu přinesl Kazma a Andrea Kalousová. Světovým leadrům se sice se svými 15,5 tisící followerů rovnat nemůže, kvalitou fotek, nápaditostí a roztomilostí ano.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Nebaví vás zvířata domestikovaná? Ale žijící ve volné přírodě, ano? Zde nabízíme seznam 5 nejlepších vědeckých Instagramů, kde najdete přírodu divokou i umělou

NASA - instagram
life
5 plus 1 vědeckých Instagramů, které vám vyrazí dech
29. 5. 2018
2 minuty inspirace

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější