Chození do fitka

5 důvodů, proč si dát jako předsevzetí chození do fitka

Nový rok je úžasná příležitost začít s věcmi, kterých jste se v uplynulém období třeba báli. Máte v plánu vypadat v roce 2020 dobře? Pak pro vás máme pět přesvědčivých důvodů, které vás k tomu nakopnou.

1. Začnete v novém roce pozitivně

Při cvičení vyplavuje naše tělo endorfiny, které nás dělají šťastnějšími. Ale nemusí jít jen o jednorázovou radost. Pokud budete cvičit pravidelně, tělo se hodí do módu, ve kterém se mnohem lépe zvládne poprat se stresem v práci i ve škole. Takže najenom, že budete krásní a přitažliví, ale budete vyzařovat mnohem větší pohodu a sebevědomí. 

2. Léto je za dveřmi

Myslíte, že žertujeme? Zima uteče jako voda, pak přijde jaro a s ním i příval nové energie ze sluníčka. A než se otočíte, teplota přesáhne dvacet stupňů a vy máte stále kolem pasu penumatiku. Ale nemusí to tak být. Pokud začnete už teď, nemusíte nic honit na poslední chvíli a budete mít dost času udělat všechno hezky poctivě.

Form Factory
life
#rozhovor s osobním trenérem: Češi jsou ve cvičení extrémisté
11. 11. 2019
3 minuty ve fitku

3. Nové známosti

Pokud budete chodit pravidelně, začnete si všímat, že potkáváte stále stejné obličeje. Zároveň se ale budou objevovat stále nové a nové. Dneska fitka nejsou plná jen opálených svalovců a miss tattoo convention. Narazíte tu na lidi, se kterými máte mnoho společného, tedy na ustarané studenty i kancelářské krysy. Navíc vás spojuje společný cíl - vypadat dobře. Proč tu cestu neujít spolu? Seznámení se ve fitku s životním partnerem není podle trenérů vůbec nic neobvyklého.

4. Noví kamarádi

Jste šťastně zadaní a lásku nehledáte? Na skupinových lekcích můžete dost možná potkat novou partu kamarádů. Sblížení zaručeno - viděli jste se na dně svých sil, vídáte se i ve stavu, kdy už všechno dáváte na jedničku. Pak první společná dovolená, hory, další krůčky ve cvičení a sedánky u kávy. Nezní to skvěle? Lenivé kamarády nechte doma! Jen vás budou stahovat s sebou!

5. Mějte to zadarmo!

Do 10. ledna máte možnost se Studentou vyhrát lekci s trenérem zdarma. Stačí jít na náš Facebook a odpovědět na soutěžní otázku v rozhovoru s trenérem z fitka. Soutěžní příspěvek je připnutý nahoře na stránce, nemůžete ho minout.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější