reklama
 
Opalování zadků?

Páteční bizár: Opalujte si zadek a budete kreativnější a nadrženější!

Životní energii vám může dodat ledacos. Čokoláda, kafe, další kafe, cigarety i cvičení. Nový virální trend až Ameriky ale slibuje totální energetickou dávku. Co je k tomu potřeba? Stačí sluneční svit a oblast perinea (tzv. hráz)...
reklama

Ezo guru radí

Celý (minimálně americký) internet zachvátila v tomto týdnu doslova opalovací horečka análních otvorů. Za vším stojí léčitelka, vtělená mořská panna, učitelka a tantra žena Meagan Whitson z Kalifornie, která bez jakéhokoliv varování lidstva, plácla na svůj instaúčet poněkud netradiční "nahatou" fotku plnou blahodárné energie slunečních paprsků. Celá energetická praktika dle ní vychází z prastarých taoistických tradic: "V taoismu se perineum neboli Hui Yin označuje jako 'Brána života a smrti'. Je to místo, kde energie vstupuje a odchází z těla," stojí psáno v příspěvku.

View this post on Instagram

☀️Perineum Sunning PART 2☀️ 🍑I was recently interviewed for an article on this, so I thought I’d share more: Perineum sunning is an ancient Taoist practice that originated in the Far East. In Taoism, the perenium or Hui Yin is called the “Gate of Life and Death.” This is a gateway where energy enters & exits the body. I first learned about perineum sunning through my studies of Taoism and Tantric practices. Mantak Chia speaks about this in his work, as does my friend @ra_of_earth . 🍑The benefits of perineum sunning include: 🌞 •It brings in prana or solar energy from the sun into the organs within the body which strengthens the organs. 🌞 •Perineum sunning prevents against the leakage of chi or life force energy from the body. This in turn sustains health & longevity of the physical body. •Increases creativity and creative output. •Aids in a healthy libido & balanced sexual energy. •30 seconds of sunlight on the perineum is equivalent to being in the sun all day with your clothes on. •It regulates the circadian rhythm and promotes deeper sleep. •Grounds and connects you to the Earth. •Increases your personal magnetism and amplifies the auric field. •Better focus & mental stimulation. •Regulates hormone function in the sex organs. ⚡️ 🍑My experience with perineum sunning has been profound. I have been practicing this for a few months now. I start my day with 5 minutes of perineum sunning & feel energized for hours. I no longer rely on coffee for energy to start my day because I am getting my energy from the sun. I also am experiencing better sleep and require less sleep due to boost of overall energy. • 🍑I would highly recommend this to anyone who is seeking optimal health & wellness and to those looking to connect with their sexual energy in a balanced way. • 🍑The main advice I have that this practice is meant to be done in the time of 30 seconds to 5 minutes MAX in the sun. 🌞 •‼️‼️THE INTENTION OF THIS IS NOT TO TAN YOUR BUTTHOLE‼️‼️ • 🌞 Sunscreen is not required & all you really need is 30 seconds of sun exposure. The ideal hours of the day to do this are between 7-9 am. #ButtholeSunning #SexualHealing #TaoistPractices

A post shared by 𓂀 𓋹 Metaphysical Meagan 𓋹 𓂀 (@metaphysicalmeagan) on

S čím opalování zadele pomáhá? 

Podle Meaganina příspěvku přináší opalování choulostivého místa celou řadu pozitivních dopadů. Vystavení zadečku slunci podle ní zabraňuje úniku energie chi z těla, podporuje kreativitu i sexuální libido a v neposlední řadě se skrze paprsky dá úspěšně zvýšit i hladina osobního magnetismu (ať je to cokoliv) a dochází i k zesílení aurického pole (a to se asi hodí, nevím). Podle doporučení Meagan stačí vystavit zadel slunečnímu svitu jen na dobu 30 sekund a celý proces vydá za celý den na sluníčku v oblečení. "Moje zkušenost s opalováním perinea je opravdu bohatá. Této činnosti už se věnuji pár měsíců. Svůj den začnu 5 minutami opalování perinea a cítím se pak nabuzena po několik hodin. Už se ani nespoléhám na kafe, protože energii do začátku dne získávám od slunce," popisuje své zkušenosti Meagan.

Hoří, má panenko! Aneb pozor na spálení

Nezapomeňte, že maximální délka opalování, kterou instaguru doporučuje, je jen 5 minut a nejlepší doba nastává mezi 7 až 9 ráno (myšleno momentálně pro Kalifornii, tady by to bylo asi spíše na omrzliny). Pokud byste chtěli praktiky provádět v solárku (nedělejte to!), nebo dopřát zadku delší čas k nasátí energie, dávejte si bacha. Známý americký herec Josh Brolin (hrál třeba v Avengers Thanose) už si solární experiment dopřál a nedopadlo to valně. "Vyzkoušel jsem opalování perinea, o kterém jsem už slyšel, a moje doporučení je nedělat to tak dlouho, jak jsem to udělal já. Moje kadící díra je totálně spálená," píše na svém Instáči.

A co vy? Budete nasávat energie perineem? Nebo dáte přednost tradičnější formě regenerování?

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější