Opalování zadků?

Páteční bizár: Opalujte si zadek a budete kreativnější a nadrženější!

Životní energii vám může dodat ledacos. Čokoláda, kafe, další kafe, cigarety i cvičení. Nový virální trend až Ameriky ale slibuje totální energetickou dávku. Co je k tomu potřeba? Stačí sluneční svit a oblast perinea (tzv. hráz)...

Ezo guru radí

Celý (minimálně americký) internet zachvátila v tomto týdnu doslova opalovací horečka análních otvorů. Za vším stojí léčitelka, vtělená mořská panna, učitelka a tantra žena Meagan Whitson z Kalifornie, která bez jakéhokoliv varování lidstva, plácla na svůj instaúčet poněkud netradiční "nahatou" fotku plnou blahodárné energie slunečních paprsků. Celá energetická praktika dle ní vychází z prastarých taoistických tradic: "V taoismu se perineum neboli Hui Yin označuje jako 'Brána života a smrti'. Je to místo, kde energie vstupuje a odchází z těla," stojí psáno v příspěvku.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

S čím opalování zadele pomáhá? 

Podle Meaganina příspěvku přináší opalování choulostivého místa celou řadu pozitivních dopadů. Vystavení zadečku slunci podle ní zabraňuje úniku energie chi z těla, podporuje kreativitu i sexuální libido a v neposlední řadě se skrze paprsky dá úspěšně zvýšit i hladina osobního magnetismu (ať je to cokoliv) a dochází i k zesílení aurického pole (a to se asi hodí, nevím). Podle doporučení Meagan stačí vystavit zadel slunečnímu svitu jen na dobu 30 sekund a celý proces vydá za celý den na sluníčku v oblečení. "Moje zkušenost s opalováním perinea je opravdu bohatá. Této činnosti už se věnuji pár měsíců. Svůj den začnu 5 minutami opalování perinea a cítím se pak nabuzena po několik hodin. Už se ani nespoléhám na kafe, protože energii do začátku dne získávám od slunce," popisuje své zkušenosti Meagan.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Hoří, má panenko! Aneb pozor na spálení

Nezapomeňte, že maximální délka opalování, kterou instaguru doporučuje, je jen 5 minut a nejlepší doba nastává mezi 7 až 9 ráno (myšleno momentálně pro Kalifornii, tady by to bylo asi spíše na omrzliny). Pokud byste chtěli praktiky provádět v solárku (nedělejte to!), nebo dopřát zadku delší čas k nasátí energie, dávejte si bacha. Známý americký herec Josh Brolin (hrál třeba v Avengers Thanose) už si solární experiment dopřál a nedopadlo to valně. "Vyzkoušel jsem opalování perinea, o kterém jsem už slyšel, a moje doporučení je nedělat to tak dlouho, jak jsem to udělal já. Moje kadící díra je totálně spálená," píše na svém Instáči.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

A co vy? Budete nasávat energie perineem? Nebo dáte přednost tradičnější formě regenerování?

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější