GoPro na penis uvodni

Páteční bizár: GoPro pro penis. Podívejte se na svět z jiného úhlu!

Lidé milují videoprodukci ze světové proslulé kamery GoPro. Dechberoucí záběry krajiny, skoků z věží, mořských útesů i netradiční snímky z hřbetu koně, pohledem psa i perspektivou divokých zvířat. Momentálně na globální e-trh přichází kamera pro trochu jinou divočinu a slouží výhradně pro nahrávání intimních vzpomínek z jiného úhlu.

The Cock Camera se představuje

GoPro pro (i umělý) penis má vskutku skvělou technickou výbavu. Intimní kamera disponuje nočním viděním, přičemž milostné záběry si můžete rovnou přehrát a uložit do mobilního zařízení (The Cock Camera disponuje i vysoce zabezpečenou mobilní aplikací kompatibilní s iOS i Androidem). Netradiční režisérská pomůcka drží na pohodlném nasazovací kroužku, nahrává v HD kvalitě a má i WiFi. Dle webu společnosti "skutečně posouvá vaše sexy domácí videa na další úroveň".

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Netradiční kampaň! Promo video ze skoku padákem

Ne jednomu fanouškovi zábavy pro dospělé, případně marketérovi, vrtá hlavou, jak pro tuhle kameru udělat skvělou reklamu tak, aby mohla běžet třeba na Youtube bez sexuálně explicitních hrátek. Marketéři z The Cock Cam si ale poradili. Ve spotu si tak sledující užívá POV pohled kamerou při skoku padákem. Zní to sice trochu divně, ale záběry jsou plné krajiny, měst, vesniček i hladkého přístavání. Jediné, co HD kvalitu videa možná ruší je neklidné gumové "dildo" houpající se do tempa větru. Mrkněte sami.

Video: Youtube.com

A co vy? Vánoce jsou za dveřmi! Tak kdybyste hledali nějaký tip na dárek…

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější