Jak zachránit Austrálii

Páteční bizár: Jak pomoct Austrálii? Koupit si dildo nebo se svléknout

Australské inferno má na svědomí už více jak miliardu zvířat, několik desítek lidských životů, tisíce zničených domů a více jak 10 milionů hektarů spálené země. Po celém světě tak probíhají sbírky na pomoc. V globální společnosti protkané sociálními sítěmi lze ale pomáhat i nestandardně, třeba nahotou a dildy...

Kup si dildo, pomoz nejen klokanům

S vskutku netradiční de facto crowfundingovou kampaní přišla nyní australská společnost Geeky Sex Toys. Ta před několika dny spustila dildo kampaň, ve které prodává choulostivé hračičky zakončené zmenšeninou australského kontinentu. "Naše země byla zničena požáry a potřebujeme vaši pomoc! Kupte si tuto hračku a 100 % ze zisku bude věnováno přímo na zmírnění následků požárů," píše se na webu společnosti. Pokud tedy chcete spojit velice příjemné a příjemně intimní s užitečným, australské dildo za 69 dolarů (cca 1560 korun) by měla být první volba (navíc Vánoce už jsou zase za pár týdnů).

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Motivace nahotou 

Podle serveru Dailymail dokázala dvacetiletá Kaylen Wardová za pár dnů své "nahé" kampaně získat více než 700 000 dolarů (skoro 16 mega českých peněz). Stačilo jen postnout na svůj Twitter motivační výzvu, že kdokoliv, kdo daruje více než 10 dolarů jedné z vybraných charitativních organizací a následně Kaylen zašle potvrzení o zaslání částky, získá její peprnou fotku.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Kaylenin Tweet dosáhl k dnešnímu dni už více než 90 000 retwetů (koaly táhnou) a téměř 230 000 lajků. Mediální poprask, který vzbudila, ji dokonce inspiroval k tomu, že si na Twitteru změnila jméno na The Naked Philantropist. Často jí totiž lidé psali, že ne všichni hrdinové nosí kostýmy (někteří vlastně nenosí nic, že ano). Celá věc má pro Kaylen jednu nemilou zprávu, Instragram jí za svlékání zrušil účet.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Nahota hodná následování

Kaylen se rozhodly následovat i další dívky. Například Katie Day z Vancoveru, která nedávno tweetla, že pošle "akty každému člověku, který věnuje 10 dolarů některému z těchto fundraiserů pro požáry v Austrálii," nebo Grace Evelyn, která v reakci na úspěch své kampaně tweetla: "Nemůžu uvěřit, že jsem vybrala více jak 7 tisíc dolarů za den. Co děláte vy ostatní? Moje ňadra by byla lepší premiér než ten váš".

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...
Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

A co vy? Pomohli jste nějak Austrálii? Nebo si až teď koupíte dildo? Dejte vědět do komentářů…

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější