Marihuana

Páteční bizár: Nechte si zaplatit 3000 dolarů měsíčně za testování marihuany

Matroš, travka, zelí, skero, marjánka, mařena. Existuje mnoho slangových názvů pro rostlinu, jejíž užívání ještě z nějakého důvodu není v České republice plně legalizováno. V odpovědných státech, kde marihuanu už legalizovali, vzniká obrovský “hulící” a rekreační průmysl plný skvělých pracovních příležitostí…

3000 dolarů a home office k tomu

Nabídka firmy AmericanMarijuana.org zní jasně. 3000 dolarů měsíčně na účet za recenzování a testování produktů vyráběných z marihuany. "Tato práce je na 100 % skutečná a je velmi důležitá, zahrnuje mnohem více než jen dostávat zaplaceno za kouření marihuany," stojí v pracovní nabídce. Firma tak hledá někoho, kdo kromě pravidelného kouření vzorků bude schopen posoudit i širokou škálu jiných výrobků z konopí (třeba olejíčky) a dokáže potenciálním kupujícím předat relevantní, testem prověřené a pravdivé informace.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Trochu Youtuber, trochu bloger

V rámci práce vám tak každý měsíc přijde domů záhadný balíček s různými produkty vyrobených z marihuany. Váš úkol je jasný - všechno otestovat a pak o zkušenostech s produkty napsat blogový příspěvek. V podmínkách pro udělení práce ale najdete i požadavky na práci před kamerou. Takže pokud jste se někdy natáčeli a youtuberovali, budete mít nespornou výhodu. Čeká vás tak tvorba slavného youtube formátu unboxing ve verzi "ganja" i vytváření audiovizuálních děl o patlání se konopným olejem. Při všem shonu před i za kamerou byste navíc měli stihnout vysvětlovat publiku své pocity z testovaných vzorků a popisovat blahodárné účinky produktů na vaše tělo. Prostě se stanete tak trochu marihuanovým Kovym nebo Shopaholic Nicol. Kdo ví, třeba se jednou probojujete i do soutěže StardanceGanja, když se hvězdy patlají konopnou mastí. 

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Podmínky přijetí uchazeče? 

Hlavní podmínka pro získání práce spočívá v tom, že budoucí pracovník musí žít ve státě, kde může beztrestně konzumovat lékařskou marihuany a výrobky z ní (takže balíček vám může chodit do Kanady nebo některých státu USA, o Evropě inzerát mlčí). Adept na práci by měl být navíc i fyzicky zdatný a pro jistotu obecně zdravý (firma asi nechce, abyste dostali infarkt při streamu, že jo). Žadatel dále musí být starší 18 let a je povinen zaslat následující údaje - CV, fotku tváře nebo 60 sekundové video, odkazy na své účty na sockách a pro jistotu přidat šest slangových výrazů pro marihuanu. 

Tak jak? Stěhujete se do Améru, nebo spíše do Kanady? A podporujete legalizaci "trávy" v Česku? Dejte vědět do komentů!

Tady najdete svůj dream job: https://americanmarijuana.org/cannabis-dream-job/

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější