Vířivka pro varlata

Páteční bizár: Vířivka pro varlata aneb pokud ještě nevíte, co pod stromeček...

Nikdo zřejmě v dnešní hektické a hyperrychlé době neodolá vábení wellnesu, sauny a relaxace. Ponořit se do vířivky, nechat si vodou probublat postupně celé tělo a totálně se vyčilovat. Občas ale na wellness není čas a ve většině případů ani člověk jen tak nedisponuje finančním či obytným prostorem pro vlastní vířivku. Pokud máte ale varlata, kickstartrový start-up Testicuzzi nabízí řešení…

Za lepší podmínky pro varlata

Jak se píše na webu společnosti, co začalo jako fakt trochu ujetý a vtipný pokec mezi přáteli, se postupně transformovalo v nápad na podnikání v globálním měřítku. Po několika "vývojářských" diskuzích dostal projekt pojmenování Testicuzzi (z anglického Testicles - varlata a z názvu firmy Jacuzzi - dnes de facto synonymu pro vířivku).

Foto: testicuzzi.com

Vířivka pro varlata poté za svůj vznik vděčí 3D tisku a neúprosnému testování různých variant a velikostí. "Nejedná se jen o dárkovou vychytávku, ale o skutečný produkt, pokud ho ale chcete zakoupit pro kamaráda, tak tomu klidně vychytávka říkejte," dočtete se na stránkách e-shopu společnosti.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Mobilita především!

Vývojáři si s mini vířivkou fakt pohráli a vyladili ji jak do pohodlnosti, tak i po bezpečnostní stránce. Vířivka je tak ergonomicky tvarovaná s cílem vyhovět všem variantám varlat, disponuje i ultra měkkou silikonovou opěrkou, je voděodolná a příjemně relaxačně bublá a vrní. Vířivku navíc můžete používat i na cestách (vlakem, autem, letadlem…), funguje totiž na baterii. Stačí přidat trochu vody a bubláte kdykoliv a kdekoliv. Mini přístroj pro víření si můžete pořídit za momentálně zvýhodněnou cenu 39,99 dolarů (cca 1 000 Kč), nebo ve zlaté variantě za 10 000 dolarů (zhruba 230 000 korun).

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

A co kupujete na Vánoce tátovi vy?

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější