Miss Academia startuje, studenti vyráží na roadshow

Miss Academia startuje, studenti vyráží na roadshow

Právě začíná již devatenáctý ročník soutěže Miss Academia. Soutěž pořádaná studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura je určena pro všechny studentky VŠ a VOŠ, které se nebojí své přirozenosti a výjimečnosti. Více o soutěži se zájemci mohou dozvědět během roadshow, na kterou studenti vyrážejí příští týden.

Soutěž Miss Academia není o make-upu, umělých nehtech a prodloužených vlasech. „Chceme najít ženu, která je krásná především svou jedinečností a přirozeností.  Ženu, která se nebojí přemýšlet a smát se, chce vystoupit z řady a prorazit tím, že je svá“, říká jedna z hlavních manažerek projektu, Tereza Lányová. Myšlenku soutěže podporuje i nová kampaň s názvem „Nepochybuj o své kráse“, která má za cíl dodat českým ženám chybějící sebevědomí.

Oficiální start soutěže proběhne od 3. do 6. listopadu, kdy studenti vyrážejí na roadshow. Během týdne navštíví pět měst ČR - Brno, Prahu, Ostravu, Zlín a Olomouc. Zájemci se dozví podrobnosti k soutěži, kampani a zároveň budou moci podat přihlášku.

Po roadshow budou následovat tři castingy (Praha, Brno, Ostrava), tři soustředění pro finalistky a samozřejmě závěrečný slavnostní galavečer v Kongresovém centru ve Zlíně, který se uskuteční 11. března 2015.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější