Co studenty čeká v březnu: pařby, soutěže a kariéra

Co studenty čeká v březnu: pařby, soutěže a kariéra

Březen nám kromě začátku nového semestru přináší i zábavu a odreagování se od nových povinností. Už od 6. března rozjíždíme hlasování Excelent Kolej roku 2013. Pařbu se spolužáky si mezitím můžeš natrénovat na Suit Up Party v klubu Retro. Na své si přijdou i ti z vás, kteří dávají přednost kariérním tématům. 

Suit Up Party: Nejlepší kalba letního semestru je tu

Jak sám název napovídá, Suit Up Party byla původně party pro milovníky oblíbeného seriálu How I Met Your Mother. Postupem času si však vybudovala téměř mystickou auru jedné z nejrozjetějších a zároveň nejočekávanějších party každého semestru. Všechno to v Retru propukne už 14. března. Nejvyšší čas sehnat pořádné wingmany i wingmanky, doladit outfit a vypilovat neprůstřelné balicí hlášky. It's gonna be legen... wait for it... dary! www.suitupparty.cz

Foto: Studenta

Excelent Kolej roku 2013: Hlasuj právě teď a vyhraj 10 000 Excelentů a 3 000 baget Hamé!

Soutěž, která každoročně zvedá velkou vlnu vzrušení mezi vysokoškolskými studenty, je zpátky. I letos na tebe čeká hlasování o nejlepší kolej v ČR, kolejní pokoj nebo o nejoriginálnější video ze studentské party. Vítězná kolej stejně jako v předchozích ročnících dostane skvělou sváču! Hlasování startuje 6. března na www.kolejroku.cz.

Foto: Studenta

LIGHT SHOW 2013: Hledáme perfektní místo!

Chceš, aby se skvělá akce konala na tvé koleji? Vybrali jsme 4 kampusy, kde je technicky možné Light show uskutečnit. Pomoz nám s volbou na www.kolejroku.cz/anketa.

Co chystá kariérní portál UNIjobs.cz?

Na letní semestr si pro své uživatele přichystal spoustu zajímavých akcí také kariérní portál UNIjobs.cz. V rámci nového projektu Návštěvy ve firmách vás zavede do zákulisí velkých českých i nadnárodních společností. Podíváte se například do TPA Horwath Audit, Robert Bosch, IBM nebo Coca-Coly. V Tesco Stores si zase budete moci vyzkoušet nanečisto assessment centrum – stále oblíbenější způsob nabírání zaměstnanců. Více se dozvíte na portálu UNIjobs.cz.

Foto: Studenta

Studenti, pozor! Investorská soutěž startuje už 11. března

Soutěž Campus Challenge představuje virtuální simulaci obchodování na kapitálových trzích v Evropě a Severní Americe.  Registrací na www.campuschallenge.cz si jednoduše založíte vlastní brokerský účet nabitý virtuálním obnosem 100 000 eur a po dobu následujících osmi týdnů máte možnost poskládat portfolio z akcií a opcí. Po dobu soutěže sledujete svoji pozici v žebříčku hráčů a v reálném čase i vývoj svého portfolia. Majitelé tří nejvýkonnějších portfolií na konci soutěžního období získávají hodnotné ceny Apple od iStyle a vítěz navíc 20 000 Kč od generálního partnera Patria Direct.  Soutěž se nachází ve svém čtvrtém ročníku a všechny uplynulé ročníky shledali studenti jako skvělý nástroj, jak otestovat své vědomosti z učebny v praxi bez ztráty vlastních prostředků. Výhercům podzimního kola 2012 dodatečně gratulujeme! www.campuschallenge.cz

Foto: Studenta

Career Days – Your future career LIVE

Je tu pracovní veletrh pro studenty posledních ročníků a absolventy vysokých škol. Setkej se naživo se zástupci velkých firem zodpovědnými přímo za výběrové procesy, zlepši si své soft skills na chystaných trénincích anebo se přijď inspirovat na doprovodnou konferenci na téma trh práce a osobní rozvoj. Toto a ještě víc už 7.–8. března v Corinthia Hotel Prague. Na akci je potřeba se registrovat a zakoupit si lístek na stránkách: www.careerdays.cz nebo přímo na místě.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější