Praha již pošesté ožije studentským hokejovým svátkem

Praha již pošesté ožije studentským hokejovým svátkem

Čtyři největší pražské univerzity, čtyři kotle fanoušků, čtyři moderátoři, bohatý doprovodný program a hlavně jiskrná atmosféra – to vše čeká na návštěvníky unikátního projektu Hokejové bitvy univerzit 2016. Své síly pošesté změří týmy  ČZU, ČVUT, UK a VŠE již ve čtvrtek 27. října v pražské Tipsport aréně.

Letošní ročník nenabídne návštěvníkům a fanouškům oproti loňskému ročníku žádnou razantní změnu. „V loňském roce jsme na žádost fanoušků upravili hrací dobu na 2x15 minut u všech utkání a ukázalo se to být jako krok správným směrem. Z naší strany tedy nebylo potřeba cokoli měnit“, říká jeden z organizátorů Lukáš Dejl. Neznamená to však, že by se měli návštěvníci nudit. Už složení semifinálových zápasů napovídá, že nás čeká doslova bitva na ostří nože. V tom prvním se utkají týmy ČZU a VŠE. Ve druhém semifinále se utkají finalisté z předchozích dvou ročníků, tedy ČVUT a UK. Stejně jako v předchozích letech bude každý univerzitní tým zastupovat vlastní moderátor, který společně s kotlem požene své svěřence za vítězstvím a získáním putovního Poháru primátora. Těšit se tak můžete na Jana Bartulíka, Vladimíra Bártu, Romana Čermáka nebo Štěpána Krpatu. Ani v letošním roce nepřijdete o dech beroucí přednes České národní hymny v podání sboru VŠE – Musica Oeconomica Pragensis.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Hokejová bitva univerzit je hlavně o hře, týmovém duchu a samozřejmě také o zábavě. Tu bude zpestřovat nejen čtveřice zkušených moderátorů, ale také například oblíbený “bečkocurling” hraný přímo na ledové ploše, soutěž v rychlosti střelby, zábavné animace na kostce nad ledem, speciální hokejové rekvizity ve Smileboxu, týmové fanouškovské zóny na ochozech a v neposlední řadě půvabné cheerleaders, které k hokeji neodmyslitelně patří. A kdo nebude mít ani po hokeji dost, může pokračovat na afterpárty přímo v prostorách haly.

Více informací na webu akce. Tak přijďte fandit!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější