Unichance: Je to tvá volba…

Unichance: Je to tvá volba…

Život je krátký a plný zkoušek. Není to matika ani mikro – nikdo ti ho neoznámkuje, nedostaneš za něj kredity. Je to prostě život, tvůj život. Nežij ho podle cizích pravidel. Vezmi ho do rukou a přestaň jím plýtvat!

Některé příležitosti přicházejí jen jednou za život, naťuknou tě a zmizí, když se jich nechopíš. Unichance je jednou z nich. Tři stáže ve třech prestižních světových společnostech a hromada zkušeností, které ti změní život.

Penta, ExxonMobil, Eyelevel – devět měsíců budeš hrát s těmi nejlepšími z nejlepších, tak ukaž, co v tobě je! Objev svůj skutečný talent, odhal, která společnost je pro tebe tím pravým a nastartuj svou kariéru ve velkém stylu.

Program Unichance

1. 4. –  31. 5. 2016 – přihlašování studentů do programu na unichance.cz

1.–14. 6. 2016 – výběr vhodných kandidátů

22. 6. 2016 – závěrečné assessment centrum

1. 10. 2016 – nástup prvních stážistů

Penta

„We see opportunities where others don‘t“

Penta je původem středoevropská investiční skupina založená v roce 1994. Specializuje se na dlouhodobé investice zejména ve zdravotnictví, finančních službách, maloobchodu, výrobě a realitním developmentu. Z lokální firmy Penta vyrostla v mezinárodní skupinu s investicemi na více než deseti trzích Evropy. Její portfoliové společnosti poskytují zaměstnání více než 35 tisícům lidí. Skupina vlastní aktiva v hodnotě 6,7 miliardy eur. Zaměřuje se na investice, v nichž může uplatnit svoje zkušenosti a aktivně se podílet na jejich řízení.

Foto: Studenta

ExxonMobil

„Energy lives here“

Největší mezinárodní veřejně obchodovaná korporace podnikající v těžebním průmyslu disponuje rozsáhlými zdroji nerostných surovin a jedním z největších integrovaných systémů rafinérií a ropné a chemické výroby na světě. Společnost s 80 tisíci zaměstnanci napříč národnostmi a kulturami operuje na mezinárodní úrovni zejména prostřednictvím rozsáhlé sítě Business Support Center, z nichž jedno sídlí i v Praze.

Foto: Studenta

EYELEVEL

„Exceeding expectations is in our DNA“

Globální společnost s centrálou v Praze navrhuje a zařizuje značkové prodejny pro ty nejzvučnější světové značky, jako jsou Nike, Adidas, Calvin Klein a mnohé další. Od návrhu designu přes produkci až po implementaci vybavení obchodů včetně digitálních prvků – tato společnost českého původu přináší komplexní řešení pro ty největší hráče na poli retailu.

Foto: Studenta

Je to tvoje šance! Chop se jí!

Unichance

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější