Jak internet a sociální sítě ovlivňují dnešní svět?

Jak internet a sociální sítě ovlivňují dnešní svět?

Po Facebooku se o uživatele začaly prát Twitter, Instagram i Snapchat. Jak velká je moc sociálních sítí a internetu vůbec? Ovládají ony nás, nebo my je? Jak moc ovlivňují každodenní životy? Jak by se lišil náš život, kdyby neexistovaly? A jak moc tím pádem sociální sítě zkreslují realitu? Na tyto otázky najdete odpovědi na konferenci New Media Inspiration 2017, která se koná 18. února na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Kdo na konferenci letos vystoupí?

Těšit se můžete na Janka Rubeše známého díky jeho pořadům jako Život v luxusu, Jak na to nebo Praha vs. prachy na Stream.cz. Mluvit bude o tom, zda a jak lze pomocí videí měnit svět.

Inspiraci každému, kdo se chce v kariéře v digitálním marketingu posunout do dalšího levelu, nabídne Peter Podolinský. Skoro 3 roky pracoval jako Client Partner v evropské centrále Facebooku v Dublinu a i nadále se věnuje pokročilému marketingu na Facebooku a rád se o své zkušenosti podělí s účastníky konference.

Jak rozpoznat falešné zprávy na internetu a sociálních sítích, jak se jim bránit a zamezit jejich šíření dál poradí Jana Leitnerová z HateFree.

Foto: Studenta

Na konferenci vystoupí i neuropatolog, spisovatel a publicista František Koukolík, který mimo jiné dlouhodobě zkoumá vztah mozku a lidského chování. Mluvit bude o internetu a Facebooku jako o nástrojích propagandy.

Jak se dá Tinder, sociální síť pro seznamování, využít pro marketingové účely prozradí Lenka Kotvová z Visibility.

Více o programu a registrační formulář najdete na webu konference New Media Inspiration.

Šestý ročník konference New Media Inspiration se koná v sobotu 18. února 2017 na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy – nám. Jana Palacha 2, Praha 1.

Pro aktuální informace o konferenci můžete sledovat i událost na Facebooku.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější