Startuje největší kariérní průzkum v zemi!

Startuje největší kariérní průzkum v zemi!

Pomoz své škole zabojovat a díky průzkumu Universum zjisti, co je tvoje práce snů. Největší celosvětová studie svého druhu zase jednou míří i za tebou! Zúčastníš se? Měl bys! Řekneme ti proč! 

Společnost Universum, která na základě rozsáhlého dotazování mezi studenty zveřejňuje mimojiné žebříčky nejatraktivnějších zaměstnavatelů, určitě znáš. Co ale možná nevíš, je, že se průzkumům v oblasti Employer Brandingu Universum věnuje už téměř 30 let a že se dotazuje studentů na vysokých školách a univerzitách v 45 zemích světa. V každé zemi, kde Universum působí, je tento průzkum jednotný, čímž je zajištěno kvalitní porovnávání myšlení a chápání studentů napříč státy i kontinenty.

Minulého ročníku průzkumu se celosvětově zúčastnilo dokonce neuvěřitelných 1,3 milionu respondentů, a názor studentů byl jasně slyšet i v takových médiích, jako je CNN, Financial Times nebo Forbes – a nebo v českých Hospodářských novinách.

Průzkumy společnosti Universum nehledají nejlepšího zaměstnavatele podle pevně stanovených měřítek, jako je třeba průměrná výše platu nebo finanční síla společnosti. Zjišťují místo toho, jak danou firmu vnímají její potenciální budoucí zaměstnanci – my, studenti.

Pomoz i ty své škole

Studenti, kteří se výzkumu účastní, navíc pomáhajíi své vlastní škole. Jak? Školy potřebují vědět, co si o nich její studenti doopravdy myslí, jinak by je nikdy ani nenapadlo, jak si stojí v porovnání s konkurencí, ani – a to je nejdůležitější – v čem by se mohly zlepšit. Díky tomu, že se škola dozví, jaké jsou kariérní cíle jejích studentů a u kterých firem by rádi pracovali, může tomu přizpůsobit své budoucí plánování a strategii, což je prospěšné pro všechny.

Přidej se k 1,3 milionu studentům po celém světě a řekni svůj názor

ZAPOJ SE!

Proč by ses měl do průzkumu také zapojit?

  • budeš součástí globálního průzkumu
  • tvé názory se objeví vedle názorů studentů z univerzit z celého světa, a to včetně těch nejprestižnějších, jako je Harvard, Cambridge, Oxford nebo MIT
  • zjistíš svůj kariérní profil a zaměstnavatele, kteří jsou pro tebe ideální
  • můžeš porovnat své platové očekávání se svými vrstevníky
  • pomůžeš své škole
  • získáš zdarma kariérního průvodce
  • pomůžeš zefektivnit náborové strategie zaměstnavatelů, kteří hledají studenty - zaměstnance na akademické půdě tvé vysoké školy

A navíc můžeš vyhrát nadupaný smartphone Lenovo A2010 White!

Foto: Studenta

Text: Radka Bartošová, Irena Rákosová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější