reklama
 
Testovani er. pomůcek

Páteční bizár: Milion korun ročně? Testuj erotické pomůcky a pak o tom napiš

Pokud se schyluje ke koupi nějakého nového nevyzkoušeného produktu, často před nákupem čteme recenze a porovnáváme, který z výrobků je lepší. Pokud ale někoho baví recenze spíše psát než číst a nachází zalíbení i v domácích intimnostech, může teď kasírovat, alespoň na české poměry, nemalou částku...
reklama

Lehce okořeněný zákaznický servis

S nabídkou na netradiční práce přichází firma OnBuy.com (britská obdoba Amazonu), která dle svých stránek patří k nejrychleji rostoucím online "tržištím" na světě a brzy plánuje expanzi do desítek dalších zemí. Jakákoliv tržní expanze ale přináší hledání nových kvalifikovaných lidských zdrojů, a to včetně hledání testera a experta (2v1) na sexuální pomůcky. Pokud tak zvažujete kariéru v intimní péči o zákazníka, měli byste obratem zaslat CVčko, úderem 28. února totiž nastává uzávěrka.

Kopa povinností, kopa klientů 

Jestliže budete ve výběrku úspěšní, tak podle stránek společnosti "každý měsíc obdržíte výběr intimních produktů z webu, abyste se s nimi osobně seznámili a mohli tak efektivně odpovídat na dotazy zákazníků". Kromě testování produktů a psaní upřímných recenzí na vás ale de facto čeká kompletní dohled nad kategorií Sex and Adult (takže hračky, nějaké ty hry i intimní hygiena a lubrikanty).

Přednost na výběrovém řízení dostanou uchazeči, kteří dokáží precizně komunikovat anglicky a online, plus mají osvědčenou znalost produktů souvisejících s dospěláckou zábavou. Na oplátku za vaše schopnosti a zkušenosti vás čeká 38 000 liber ročně (cca 1,22 milionu peněz českých), flexibilní pracovní doba a home office (ono zkoušení těchhle produktů v kanclu by asi rušilo kolegy i kolegyně, že jo).

Takže zbývá jediné, půjdete do toho? Celá nabídka zde.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější