Testovani er. pomůcek

Páteční bizár: Milion korun ročně? Testuj erotické pomůcky a pak o tom napiš

Pokud se schyluje ke koupi nějakého nového nevyzkoušeného produktu, často před nákupem čteme recenze a porovnáváme, který z výrobků je lepší. Pokud ale někoho baví recenze spíše psát než číst a nachází zalíbení i v domácích intimnostech, může teď kasírovat, alespoň na české poměry, nemalou částku...

Lehce okořeněný zákaznický servis

S nabídkou na netradiční práce přichází firma OnBuy.com (britská obdoba Amazonu), která dle svých stránek patří k nejrychleji rostoucím online "tržištím" na světě a brzy plánuje expanzi do desítek dalších zemí. Jakákoliv tržní expanze ale přináší hledání nových kvalifikovaných lidských zdrojů, a to včetně hledání testera a experta (2v1) na sexuální pomůcky. Pokud tak zvažujete kariéru v intimní péči o zákazníka, měli byste obratem zaslat CVčko, úderem 28. února totiž nastává uzávěrka.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Kopa povinností, kopa klientů 

Jestliže budete ve výběrku úspěšní, tak podle stránek společnosti "každý měsíc obdržíte výběr intimních produktů z webu, abyste se s nimi osobně seznámili a mohli tak efektivně odpovídat na dotazy zákazníků". Kromě testování produktů a psaní upřímných recenzí na vás ale de facto čeká kompletní dohled nad kategorií Sex and Adult (takže hračky, nějaké ty hry i intimní hygiena a lubrikanty).

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Přednost na výběrovém řízení dostanou uchazeči, kteří dokáží precizně komunikovat anglicky a online, plus mají osvědčenou znalost produktů souvisejících s dospěláckou zábavou. Na oplátku za vaše schopnosti a zkušenosti vás čeká 38 000 liber ročně (cca 1,22 milionu peněz českých), flexibilní pracovní doba a home office (ono zkoušení těchhle produktů v kanclu by asi rušilo kolegy i kolegyně, že jo).

Takže zbývá jediné, půjdete do toho? Celá nabídka zde.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější